paskolos, greitieji kreditai

 

Skolintis yra labai lengva ir su tuo sutiktų visi, kurie nors kartą naudojosi šia galimybe. Deja lengvai pasiskolinus grąžinimas labai dažnai tampa komplikuotas, kadangi ne visi gebame tinkamai valdyti finansus ir paskui būti tikri, kad paskolas bus lengva grąžinti. Tokiu atveju refinansavimas ne tik yra labai gera paslauga, tačiau dažnai ir vienintelė galimybė, kuri gali padėti tinkamai susitvarkyti su finansinėmis problemomis.

 

Refinansavimas – tai skolų padengimas. Kadangi šiuo metu yra labai daug įmonių, kurios teikia refinansavimo paslaugas – pagal savo poreikius tikrai pavyks rasti ir Jums labiausiai tinkamą variantą. Įvertinkite tai, kad viena įmonė padengs kelias skirtingas skolas, tad tai padės ir lengviau atsipūsti, ir paprasčiausiai lengviau susigaudyti savo situacijoje. Didelis privalumas, kad refinansavimas nereiškia, kad nuo šiol visos uždirbamos pajamos keliaus pas skolintojus. Tikrai ne, kadangi kiekvienu atveju yra sudaromas individualus pinigų grąžinimo grafikas, kuris labai lankstus ir tai suteikia galimybę žmogui sėkmingai grąžinti pinigus ir tuo pačiu ramiai gyventi per daug neribojant savo poreikių. Svarbiausia, kad atidavus visas skolas vienai įmonei susikoncentruotumėte ties tikslingu pinigų grąžinimu nes kuo greičiau skolos bus grąžinamos – tuo ramiau galėsite gyventi. Nepamirškite to, kad refinansuotojai ima skirtingo dydžio palūkanas, tad visada verta palyginti bet kelis variantus, kol rasite geriausią. Greta palūkanų taip pat įvertinkite ir kitus kriterijus, kurie gali būti reikšmingi sėkmingam paskolos grąžinimui.

 

Trumpai apibendrinus, refinansavimas yra labai geras pasirinkimas, kadangi: 

  • Nebeteks justi spaudimo iš skolintojų.
  • Pavyks susitvarkyti ir susiplanuoti savo finansus.
  • Išmoksite planuoti savo pinigus.
  • Galėsite ramiai gyventi be didelio finansinio spaudimo. 

 

Net ir sudėtingos situacijos gali turėti labai paprastą sprendimą. Svarbiausia jo ieškoti, o radus kuo efektyviau panaudoti, kad rezultatas pranoktų poreikius.

Nuo 3 mėn. iki 60 mėn.

Nuo 50€ iki 10 000€

nuo 6,50%

Pavyzdžiui skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma 6,50%. Grąžintina paskolos suma: 1095,60€